Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Daily Record   |   2015-04-07

„Ryanair“ paskelbė alkoholio draudimą lėktuvuose

  
„Ryanair“ paskelbė alkoholio draudimą lėktuvuose Nuo šiol į lėktuvus iš Škotijos į Ibiza alkoholio turintys keleiviai nebus įleidžiami.
Mūsų keleivių ir įgulos saugumas bei patogumas mums svarbiausias. Mes netoleruosime nemandagaus ir netinkamo elgesio bet kurio skrydžio metu

Pigių skrydžių kompanija „Ryanair“ uždraudė alkoholį skrydžių iš Škotiją į Ibizą metu. Draudimas paskelbtas susirūpinus keleivių saugumu po to, kai grupelė keleivių nufilmuota besikeikianti, skanduojanti ir purvinais batais „vaikščiojanti“ lėktuvo sienomis bei lubomis.

Oro linijos paskelbė, jog keleiviai, vykstantys iš Glasgow Prestwick oro uosto į lėktuvą nebus įleidžiami ne tik jei bus neblaivūs, bet ir tuomet, jei su savimi apskritai turės alkoholio.
Draudimui įtakos turėjo ne tik pernai įvykęs vienos grupelės elgesys. 2013-aisiais tuo pačiu maršrutu skridęs lėktuvas buvo priverstinai nukreiptas į Paryžių, kai grupelė neblaivių keleivių lėktuve sukėlė problemų. Pranešama, kad 14 vyrų grupė buvo tokie apsvaigę, jog tuo metu jie manė, kad nusileido Ibizoje.
 
„Ryanair“ į minėtą Ispanijos miestą skrendantiems keleiviams išsiuntė elektroninius laiškus, kuriuose rašoma: „Klientams nebus leidžiama į lėktuvo saloną įsinešti alkoholio, o bagažas bus kruopščiai tikrinamas prieš įlipant į lėktuvą. Alkoholis, įsigytas oro uosto parduotuvėse turi būti saugiai ir tvarkingai supakuotas. Jis bus nemokamai nusiųstas ir skrydžio metu saugomas bagažo skyriuje. Klientai, bandantys paslėpti alkoholį, bus neįleidžiami į lėktuvą, pinigai už bilietą jiems nebus grąžinami. Taip pat jie neteks teisės į kompensaciją už skrydį“.
 
„Ryanair“ atstovas spaudai sakė laikraščiui „Daily Rekord“, jog šis sprendimas priimtas tik dėl kitų keleivių. „Mūsų keleivių ir įgulos saugumas bei patogumas mums svarbiausias. Mes netoleruosime nemandagaus ir netinkamo elgesio bet kurio skrydžio metu“, - kalbėjo kompanijos atstovas spaudai.
 
 
  

Žymos: Alkoholis, Nusikaltimai, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!