Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-12-09

„Ryanair“ pilotams Lietuva yra Sibiras

  
„Ryanair“ pilotams Lietuva yra Sibiras
© D.Dokšaitė
Kauną „Ryanair“ pilotai laiko Sibiru.

„Ryanair“ vadovą Michaelą O\'Leary jaunesniuoju skrydžio palydovu pakeisti viešai pasiūlęs kapitonas Morganas Fischeris iki tol dirbęs Provanse įsikūrusioje „Ryanair“ bazėje, po jos uždarymo gavo pasiūlymą vykti dirbti į naująją bazę Kaune.

="text-align: left">Daugelis kitų Marselyje dirbusių pilotų gavo paskyrimus pasirinktose bazėse Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje bei kitur, kur daugelis lakūnų gyvena su savo šeimomis. Tačiau išsišokęs keturiasdešimt vienerių amerikietis M. Fischeris gavo siuntimą į Kauną, kurį „Ryanair“ pilotai ir britų žiniasklaida jau spėjo praminti Sibiru.
 
„Tai stiprus smūgis į dantis. Kauną „Ryanair“ pilotai laiko Sibiru. Labai nepopuliaru būti į jį nusiųstam. Jis yra viduryje niekur su visiškai kitokia kalba. Esi Rytų Europoje, o pinigų gauni apgailėtinai mažai,“ – „Financial Times“ situaciją aiškino vienas nenorėjęs prisistatyti M. Fisherio kolega.

Po pasiūlymo vykti į Kauną M. Fischeris atsistatydino ir pardėjo bylinėjimąsi su „Ryanair“. Jis šios istorijos nekomentuoja.

Anot jo kolegų, M. Ficheris ketina grįžti į JAV.

„Ryanair“ atstovas žiniasklaidai patikino, kad amerikiečio išsiuntimas į Kauną visiškai nėra joks M. O'Leary keršto planas. Anot jo, siuntimą į Lietuvą jis gavo todėl, kad priešingai nei kiti pilotai nenurodė kur norėtų būti perkeltas po bazės Marselyje uždarymo.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...