Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshireecho.co.uk   |   2016-08-26

Rytų Anglijoje protestuos prieš imigrantus

  
Rytų Anglijoje protestuos prieš imigrantus
© youtube.com stopkadras.
EDL pozicija tokia: Anglija – anglams.
Reikia imigraciją stabdyti, kitaip tai sunaikins mūsų miestus ir miestelius.

Skandalingai pagarsėjusi, nacionalistines pažiūras demonstruojanti organizacija rudenį žada surengti protestus prieš „augančią imigraciją“ Rytų Anglijoje “ regione, kuriame atvykėlių itin daug.

Anglijos gynybos lyga (English Defence League, EDL) tokį protestą planuoja surengti Bostone, Rytų Anglijoje spalio 1-ąją. Beveik kas dešimtas šio miesto gyventojas – imigrantas, tarp kurių gausu lenkų, lietuvių, latvių. Jie čia šaknis įleidę jau senokai, bendruomenės sugyvena taikiai.
„Demonstracija norime išreikšti rūpestį dėl didėjančios imigracijos. Reikia ją stabdyti, kitaip tai sunaikins mūsų miestus ir miestelius, kuriuose auga įtampa.
 
Taip pat norime paraginti vyriausybę pagreitinti išstojimą iš Europos Sąjungos“, – sakė EDL Lincolnshire’o grafystės padalinio atstovas Paulas Whiteside’as.
 
Tiesa, leidimas renginiui dar neišduotas, jį svarsto ir policija, mat ne viename ankstesniame EDL proteste užfiksuoti smurto protrūkiai. Šios organizacijos nariai garsėja nacionalistinėmis pažiūromis, ne tik smurto, bet ir turto naikinimu: savo jėgą ne kartą nukreipė į viešojo maitinimo įstaigas, automobilius, visuomeninius pastatus.
 
Ligšiol dauguma jų demonstracijų buvo skirta prieš musulmonus Jungtinėje Karalystėje.
„Būtina, kad demonstracija vyktų taikiai, nebūtų pažeistos žmonių teisės“, – EDL planus vertino Bostono policijos atstovas.
 
Jūroje nuskendo penki žmonės
 
Imigrantams iš ES šalių gali reikėti darbo leidimų
 
  

Žymos: Bostonas, Protestai, Imigrantai, anglijos gynybos lyga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Šiandien benzinas pabrangęs, – sako degalinės operatorė vairuotojui.
– Tada įpilkite man vakarykščio.