Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

TIESA info.   |   2009-02-08

Saugokime save!

  
Saugokime save!

Nors sakoma, kad Londonas yra saugi vieta gyventi, tačiau nereikėtų pamiršti, kad atsarga gėdos niekada nepadarys. Metropolitano policija pataria būti atsargiems ir laikytis tam tikrų saugumo taisyklių.

 
  • Būkite kategoriškas

Kai vaikštinėjate, atrodykite taip, lyg turėtumėte tikslą. Jūsų elgesio kategoriškumas sumažina bet kokį pastebimą pažeidžiamumą.

  • Planuokite skubius atvejus

Visada turėkite įkrautą mobilųjį telefoną ir šiek tiek grynųjų pinigų. Jei išeinate iš namų, kam nors pasakykite, kur ketinate vykti, kad nors vienas asmuo žinotų apie jūsų kelionės tikslą. Jei einate vienas, venkite parkų, laikykitės kuo atokiau nuo įtartinų žmonių.

  • Būkite budrūs

Eidami pėstute, eikite ta kelio puse, kuria vyksta eismas, kad prie jūsų niekas neprisiartintų iš už nugaros. Turėkite omenyje, kad alkoholis ir narkotinės medžiagos sumažina santūrumą ir reakcijos greitį, apsvaigus sunkiau įvertinti riziką ir priimti veiksmingus sprendimus.

  • Venkite būti vieni

Stenkitės keliauti ne vieni, o su žmonėmis, kuriuos pažįstate.

  • Taksi

Naudokitės tik licenciją turinčiais taksi. Sėdėkite tiesiai vairuotojui už nugaros ir kalbėdami neatskleiskite savo asmeninių duomenų. Pagalvokite, ar neverta būtų nešiotis asmeninio aliarmo signalo. Jis suteiks pasitikėjimo, o rizikos atveju gali atbaidyti užpuoliką. Skubiu atveju, jei įmanoma, skambinkite 999.

  • Jei turite problemų dėl alkoholio vartojimo...  

Drinkline – tai Valstybinė pagalbos linija alkoholio klausimais. Jūs galite drąsiai skambinti į šią nemokamą pagalbos liniją 24 val. per parą ir susisieksite su vietiniu patarimų centru, konsultuojančiu alkoholio klausimais. Čia jums bus suteikta reikiama pagalba, gausite patarimų. Skambinkite tel. 0800 876 6776.

  • Kaimynystė

Gerai sutardami su kaimynais sumažinsite bet kokio pobūdžio vietinį nusikalstamumą. Kuo glaudesni santykiai su šalia gyvenančiais žmonėmis, tuo saugesnę aplinką kartu sukursite.

 

 

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei nori vesti gražią, protingą ir turtingą, vesk tris kartus.