Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-12

„Star1 Airlines“ bilietus pirkę su kreditinėmis - atgaus pinigus per bankus

  
„Star1 Airlines“ bilietus pirkę su kreditinėmis - atgaus pinigus per bankus
© „Star1 Airlines“
Apie 8000 keleivių bilietus įsigijo su kreditinėmis kortelėmis.

Apie pusė iš beveik 16 000 žlungančios kompanijos „Star1 Airlines“ bilietus turinčių klientų už juos atsiskaitinėjo kreditinėmis kortelėmis ir per bankus galės atgauti pinigus.

Anot portalo Delfi.lt, po to kai „Star1 Airlines“ bus iškelta bankroto byla, o tai turėtų įvykti kitą savaitę, klientams bus pradėti dalinti raštai, kur bus nurodyta, jog jie už bilietus mokėjo kreditine kortele ir jų skrydis neįvyko. Su tokiais raštais klientai turės kreiptis į bankus.
Jei pirkdami bilietus vedėte CVV kodą, vadinasi mokėjote kreditine kortele. Pagal tarptautinius susitarimus su „Visa“ ir „Mastercard“, laikoma, jog klientas kreditine kortele naudojosi tik tuo atveju, kai mokėdamas nurodė jos CVV kodą arba fiziškai ją panaudojo atsiskaitymui.
 
Tie, kas už neįvykusius bei neįvyksiančius skrydžius mokėjo per internetinę bankininkystę, pinigus atgaus sunkiau. Jie bus įtraukti į kreditorių sąrašą.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!