Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-11-30

Suimta policijoje apie išprievartavimą pranešusi imigrantė

  
Suimta policijoje apie išprievartavimą pranešusi imigrantė
© Wikimedia nuotr.
Moteris buvo suimta dėl pareikštų įtarimų nelegaliai patekus į šalį.
Į pareigūnus pagalbos besikreipianti jauna moteris buvo suimta dėl to, jog apklausos metu kilo įtarimai, jog ši į šalį pateko nelegaliai.

Moteris, kurios vardas ir pavardė viešai neskelbiami, į policijos nuovadą Londone nuėjo pranešti apie ją ištikusią nelaimę – pagrobimą ir iššaginimą. Deja, moteriai duodant parodymus, jai pačiai pateikti kaltinimai dėl jos gyvenamojo statuso Jungtinėje Karalystėje.

Metropoliteno policija sulaukė daug spaudos dėmesio ir kritikos iš pačio Londono mero Sadiq’o Khano dėl to, kad į pareigūnus pagalbos besikreipianti jauna moteris buvo suimta dėl to, jog apklausos metu kilo įtarimai, jog ši į šalį pateko nelegaliai.
20-metė moteris policininkams pasakojo, kad būnant Vokietijoje, dar prieš atvykstant į JK, buvo pagrobta ir išprievartauta. Parodymu metu mergina atskleidė, kad į Didžiąją Britaniją pateko nelegaliai.
 
Moteris buvo nedelsiant suimta dėl pareikštų įtarimų nelegaliai patekus į šalį.
 
Pasak Londono mero S.Khano, tai buvo „visiškai nepriimtinas elgesys bendraujant su nusikaltimo auka”.
 
Jaunai moteriai suteiktas laikinas leidimas būti šalyje, tačiau ji turi nuolatos pranešti apie savo buvimo vietą, o be legalaus leidimo, ji gali būti bet kuriuo metu deportuota.
 
„Ši byla kelia daug nerimo. Toks pareigūnų elgesys gali daryti įtaką kitų asmenų sprendimui nepranešti policijai apie sunkius nusikaltimus bijant patiems būti suimtiems dėl migracijos statuso”, - sakė mero pavaduotoja policijai ir nusikaltimams Sophie Linden.
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Išprievartavimas, išžaginimas, sadiq khan

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kodėl tu taip nesistengi išmokti anglų kalbos?

- O kam?

- Juk ta kalba kalba pusė pasaulio!

- Tai negi neužtenka?