Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-07-14

Sužeisti į Angliją bandę patekti nelegalai

  
Sužeisti į Angliją bandę patekti nelegalai Būrys migrantų, nelegaliai patekusių į Eurotunelio terminalą, sutrikdė traukinių eismą.

Eurotunelio atstovai pranešė, kad 90-čiai minučių teko uždaryti Jungtinę Karalystę su žemynu jungiantį tunelį po to, kai į Prancūzijos pusėje esantį terminalą įsilaužė būrys netoliese stovyklaujančių migrantų, - skelbė bbc.co.uk.

Du migrantus apsauga aptiko traukinyje, keliaujančiame į Jungtinę Karalystę. Tuo tarpu visi kiti buvo rasti prie bėgių. Trys iš jų buvo sužeisti pravažiuojančio traukinio.
Eurotunelio atstovas teigė, kad dėl šio incidento prireikė 90-čiai minučių uždaryti tunelį, todėl buvo sutrikdytas traukinių eismas. Vėlavimų nebuvo išvengta, tačiau kompanija krovinių ir keleivių gabenimo paslaugų teikimo nestabdė.
 
Prancūzijos pasienyje susidariusi situacija nepadarė jokio įtakos „Eurostar“ traukinių transporto paslaugų teikimui.
 
„Tiesa” primena, kad tai nebe pirmas kartas kai nelegalūs imigrantai buvo sužeisti bandydami patekti į Jungtinę Karalystę. Praėjusią savaitę norėdami pabėgti nuo pareigūnų, nelegalai iššoko iš važiuojančio krovininio automobilio.
 
  

Žymos: Nelegalūs imigrantai, Eurotunelis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.