Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-07

Theresa May: „Teroristai bus deportuojami nepaisant žmogaus teisių“

  
Theresa May: „Teroristai bus deportuojami nepaisant žmogaus teisių“
© Reuters
T.May pažadėjo deportuoti įtariamuosius terorizmu, jei trūks įrodymų juos nuteisti.
Turiu omenyje, daryti daugiau, kad būtų sustabdytos įtariamųjų terorizmu laisvės ir judėjimas.

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May pasiryžusi nekreipti dėmesio į žmogaus teises, jeigu jos ribos griežtesnius kovos su terorizmu teisės aktus.

Ministrė pirmininkė tvirtina, kad ji palengvins užsieniečių, įtariamų teroristine veikla, deportavimą į jų tėvynes. Negana to, likus vos dienai iki išankstinių rinkimų T.May pažadėjo apriboti laisvą šių asmenų judėjimą.
Politikė pažadėjo keisti bet kokius įstatymus, jeigu šie trukdys kovai su naujais terorizmo būdais: „Kaip matome, terorizmas evoliucionuoja, keičiasi ir tampa vis sudėtingesnis. Todėl mums būtina užtikrinti, kad mūsų žvalgyba, policija ir saugumas turėtų visas galias, kokių jiems reikia“.
 
Premjerė dar kartą pakartojo po teroristinio išpuolio Londone pasakytą planą ilginti įkalinimo bausmes su teroristine veikla susijusiems asmenims. Taip pat palengvinti pareigūnams deportacijos procesą, jeigu to reikia.
 
„Turiu omenyje, daryti daugiau, kad būtų sustabdytos įtariamųjų terorizmu laisvės ir judėjimas. Kuomet turima pakankamai įrodymų, kad jie kelia grėsmę, bet per mažai įrodymų, kad jie būtų teisiami. Ir jei mūsų žmogaus teisių įstatymai trukdys tai pasiekti, aš pakeisiu įstatymus“, – rinkėjams sakė T.May ir pažadėjo pradėti darbus jau kitą dieną po ketvirtadienį vyksiančių rinkimų, jei bus perrinkta į tas pačias pareigas.
 
Šis pareiškimas kardinaliai prieštarauja konservatorių manifestui, kuriame buvo pažadėta išlaikyti JK galiojančią Europos žmogaus teisių konvenciją iki 2022-ųjų.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Theresa May, išankstiniai rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.