Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2013-10-10

Tikrindami imigrantus pasieniečiai pamiršo nusikaltėlius

  
Tikrindami imigrantus pasieniečiai pamiršo nusikaltėlius Vidaus reikalų ministrės teigimu, dėl nesulaikytų nusikaltėlių kalta kompiuterių sistema.

650 tūkst. įspėjimų apie nusikaltėlius, atkeliaujančius į Jungtinę Karalystę lėktuvais ištrinti net neskaityti. Šimtų tūkstančių įtariamųjų kontrabanda patikrinimai ignoruoti, nes pasieniečiai pirmenybę teikė migrantų patikrai, paaiškėjo ištyrus oro uostų pasieniečių darbo rezultatus.

 Daugiau nei 649 tūkst. įspėjimų apie galimą tabako ir narkotikų kontrabandą buvo ištrinti iš Vyriausybei skirtos kompiuterių sistemos jų net neskaičius, - pranešė telegraph.co.uk. „Šie veiksmai turėjo didžiulę įtaką pasieniečių šansams rasti nusikaltimus atliekančius asmenis, konfiskuoti jų turimas medžiagas bei patraukti baudžiamojon atsakomybėn“, - sakė vyriausiasis Pasienio ir imigracijos inspektorius Johnas Vine‘as.
Po pernai nuskambėjusio skandalo dėl milžiniškų eilių Heathrow oro uoste, imigracijos skyriaus vadovai kartais prašė muitinės darbuotojų padėti tikrinti atvykusius keleivius. Metų darbo patikrinimas atskleidė kokią įtaką šis pasirinkimas turėjo šalies saugumui.
 
Vidaus reikalų ministrė Theresa May, gavusi metinę ataskaitą, suabejojo ar veikia Vyriausybės kompiuterių sistema. T. May teigimu, jau dešimtmetį veikiantys kompiuteriai ėmė strigti, tad kartais nepriima ateinančių laiškų, o kartais darbuotojams tenka juos ištrinti net neskaitytus, kad sistema pradėtų veikti. Šis pareiškimas palieka paslaptyje atsakymą, kas kaltas dėl nepatikrintų įtariamųjų – pasieniečių dėmesio sutelkimas į imigrantų eilių mažinimą ar kompiuterių sistemos gedimas.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Imigrantai, Kontrabanda,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei nori vesti gražią, protingą ir turtingą, vesk tris kartus.