Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-03-07

Turtingi rusai bėga į Angliją

  
Turtingi rusai bėga į Angliją Dvigubai padaugėjo turtingų rusų, prašančių gauti vizas apsistoti Jungtinėje Karalystėje.

Per pastaruosius metus beveik dvigubai padaugėjo turtingų rusų, prašančių gauti vizas apsistoti Jungtinėje Karalystėje po to, kai Vladimiro Putino vadovaujamai Rusijos valstybei buvo pritaikytos griežtos finansinės sankcijos dėl Krymo aneksijos, - praneša portalas telegraph.co.uk.

Šiuo metu verslininkai iš Rusijos gali gauti Jungtinės Karalystės vizą su sąlyga, kad šalyje investuos 2 milijonus svarų sterlingų.
Pirmaisiais devyniais 2014-ųjų mėnesiais buvo sulaukta daugiau nei 160 prašymų gauti vizas apsistoti Jungtinėje Karalystėje. Tuo pačių periodu 2013-aisiais buvo gauti tik 96 prašymai.
 
Per antrąjį 2014-ųjų ketvirtį, 73 turtingi rusų verslininkai paprašė gauti vizą atvykti į Jungtinę Karalystę. Tuo pačiu metu praėjusiais metais buvo gauti tik 37 prašymai.
 
2014-ųjų lapkritį Vyriausybė padvigubino reikalaujamą investicijų sumą norint gauti pirmosios pakopos vizą.
 
Dėl V. Putino tęsiamos agresijos Ukrainos regione, praėjusiais metais Jungtinė Karalystė, Jungtinės Amerikos Valstijos ir kai kurios Europos šalys įvedė fiansines sankcijas, taikomas didžiosioms Rusijos įmonėms, bankams bei technologijų pramonei. 
  

Žymos: Rusija, Jungtinė Karalystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du žvejai. Vienas klausia kito:
– Ar eisi šiandien žvejoti?
– Ne.
– Kodėl?
– Šiandien žmona namuose leidžia gerti.