Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-04-08

Vaikinas deportuojamas be priežasties

  
Vaikinas deportuojamas be priežasties
© Flickr.com
Iš Bangladešo kilęs londonietis buvo priimtas dirbti į prestižinę kompaniją
Iš Bangladešo kilęs londonietis buvo priimtas dirbti į prestižinę kompaniją.

Jaunas vaikinas, gyvenantis Londone 13 metų ir gavęs pirmąjį darbą, sužinojo, jog bus deportuotas. Iš Bangladešo kilęs londonietis buvo priimtas dirbti į prestižinę kompaniją, tačiau Vidaus reikalų ministerijai tai nerūpi.

Šokiruoti Abdulo Hassano draugai sukūrė peticiją dėl jo deportacijos klausimo, kurią pasirašė tūkstančiai. Nors vaikinas čia gyvena beveik visą savo gyvenimą ir nori įleisti šaknis, jo ateitis pakibo ant plauko.
Gavęs darbo pasiūlymą didelėje apskaitos kompanijoje A.Hassanas sužinojo, kad jam gali tekti išvykti. „Buvau šokiruotas, kai tai sužinojau. Jei aš nenusipelnau gyventi šioje šalyje, tada kas nusipelno? Labai dėl to supykau ir išsigandau, nes nežinau, kas bus po to.
 
Diena, kai gavau darbo pasiūlymą buvo viena laimingiausių mano gyvenime. Po dviejų savaičių sužinojau apie tai. Tada buvo blogiausia diena gyvenime“, - portalui standard.co.uk sakė bangladešietis.
 
Vos penkerių metų vaikinas buvo atvežtas į Jungtinę Karalystę pas tetą, nes jo tėtis labai sunkiai sirgo, o mama kentėjo nuo šizofrenijos. Kai vaikinui suėjo 16 metų, jis kreipėsi dėl nacionalinio draudimo numerio bei paprašė teisės likti šalyje, jo prašymas buvo atmestas motyvuojant tuo, kad mama Bangladeše jau gali juo pasirūpinti.
 
A.Hassado draugas sukūrė peticiją, kurią jau pasirašė 18 tūkst. žmonių. Jos sumanytojas tikina, kad A.Hassanas – vienas iš sunkiausiai dirbančių jo pažįstamų žmonių. Vaikinas apskundė Vidaus reikalų ministerijos sprendimą, tad jo byla bus persvarstoma birželio pradžioje.
 
 
  

Žymos: Migracija, Deportacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Aš esu geros formos. Deja, ta forma apskritimas.