Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Egidija Lekavičienė   |   2010-12-21

Vilniuje keleiviai turės kur pasimelsti

  
Vilniuje keleiviai turės kur pasimelsti
© TVOU
Maldos kambarys bus atviras nuolat.

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste atidarytas atnaujintas Maldos kambarys.

="text-align: left">Tylioje ir ramioje patalpoje, kurioje negirdėti įprastinio oro uosto ūžesio, pabūti ir pasimelsti bet kuriuo paros metu galės visi skrydžių laukiantys keleiviai. Maldos kambarys prieš kelioliką metų čia jau veikė, bet dėl įvairių pertvarkų buvo uždarytas.
 
„Nemažai pasaulio oro uostų turi maldos kambarius, tokį prieš Kalėdas nutarėme atidaryti ir mes, norėdami keleiviams suteikti šią galimybę. Vilniaus oro uosto Maldos kambarys – pirmoji ir kol kas vienintelė tokia vieta Lietuvoje“, – sakė Tarptautinio Vilniaus oro uosto generalinis direktorius Tomas Vaišvila. Maldos kambarį pašventinęs Šv. Mikalojaus parapijos klebonas Medardas Čeponis pasidžiaugė gražia iniciatyva Maldos kambarį atidaryti ir pašventinti prieš Šv. Kalėdas, kuomet „Kristus virsta žmogumi ir keliautoju kaip ir mes, ir keliauja po pasaulį“.

Maldos kambarys įrengtas riboto patekimo zonoje, į kurią patenka tik išvykstantys keleiviai. Į antrame aukšte, prie A1 laipinimo vartų, esantį Maldos kambarį veda nuorodos. Kambaryje pasimelsti nusprendę keleiviai ras testamentų įvairiomis kalbomis, taip pat kitos religinės literatūros. Maldos kambarys bus atviras nuolat.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Statybos ir urbanistikos ministerijoje užpatentuotas naujas tiltų patikrinimo būdas:
1) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas atlaiko. Išvada: tiltas geras.
2) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas sugriūva. Išvada: tiltas puikus.