Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2012-12-19

Žiemą dar keisis skrydžių kryptys iš Vilniaus

  
Žiemą dar keisis skrydžių kryptys iš Vilniaus Dėl aršios konkurencijos, kai kurios avialinijos traukiasi.

Nuo naujųjų metų Vilniaus tarptautiniame oro uoste koreguosis skrydžių žemėlapis. Čekų avialinijos „Czech Airlines” pranešė apie panaikintus skrydžius į Čekijos sostinę Prahą, o Airijos pigių skrydžių bendrovė „Aerlingus” nutrauks skrydžius į Dubliną.

Nuo sausio 13 dienos į Dubliną iš Vilniaus nebeskraidysiantis „Aerlingus” pranešė, kad skrydžiai nutraukiami tik laikinai, tačiau apie tikslesnes atnaujintų skrydžių datas nepranešama.
Čekų avialinijos „Czech Airlines” toliau bendradarbiaus su „AirBaltic” ir siūlys jungiamuosius skrydžius per Prahą iš Rygos. Anot avialinijų, toks sprendimas buvo priimtas stebint keleivių srautus iš visų Baltijos šalių. Pastebėjus, kad dauguma Čekijos sostinę Prahą renkasi tik jungiamiesiems skrydžiams, kurių pastaruoju metu iš pačios Prahos sumažėjo, buvo nutarta veiklą optimizuoti.
 
„Tiesa“ primena, kad vengrų pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ taip pat pranešė nuo kitų metų sausio 13 dienos nutraukianti skrydžius iš Airijos miesto Korko į Vilnių. Kalbama, kad tokį avialinijų sprendimą lėmė arši „Ryanair“ konkurencija tokiomis pačiomis kryptimis.
 
 
  

Žymos: Airija, Pigūs skrydžiai, Skrydžiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Teisme:
– Ar jūs žinote, kiek galite gauti už melagingus parodymus?
– Žadėjo tūkstantį dolerių!