Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Barbora Grigaliūnaitė   |   Tiesa.com   |   2018-01-10

Žmonos pagalbos šauksmas: iš Anglijos išvykęs lietuvis atgal pas šeimą įleistas nebebuvo

  
Žmonos pagalbos šauksmas: iš Anglijos išvykęs lietuvis atgal pas šeimą įleistas nebebuvo
© Flickr nuotr.
Trumpam iš šalies išvykęs lietuvis prie sienos gavo deportacijos dokumentus.
Trumpam iš šalies išvykęs lietuvis prie sienos gavo deportacijos dokumentus.

„Per vieną dieną mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Tik du mūsų vaikai man suteikia stiprybės. Kitu atveju matyt visą laiką verkčiau”, - sako Bostone trylika metų gyvenanti lietuvė, kurios vyras prieš porą dienų trumpam automobiliu išvyko iš šalies ir atgal nebebuvo įleistas.

Vyrui savo automobiliu atvykus į Doverį, jį sustabdė imigracijos pareigūnai. Po kelių valandų buvo pranešta, kad lietuvis į šalį, nepaisant to, kad joje gyvena, dirba ir turi šeimą, įleistas nebebus.
Viso to priežastis – prieš dvidešimt metų Lietuvoje buvęs teistumas.
 
Kaip pasakojo penkerius metus Anglijoje gyvenusio ir dirbusio lietuvio žmona (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), vyras Lietuvoje buvo teistas, tačiau šeimai net į galvą nešovė, kad jaunystėje gautas teistumas dėl, kaip sakė pati moteris, lengvo chuliganizmo ar vagystės, gali tapti kliūtimi grįžti pas šeimą.
 
Moteris, kuri su vyru Bostone augina aštuonerių ir vienerių metų vaikus, į naujienų portalą Tiesa.com kreipėsi prašydama pagalbos. Šiuo metu ji su abiem vaikais mina visas įmanomas institucijas, tačiau kol kas jokių atsakymų ar pagalbos nesulaukė.
 
„Vakar apsilankiau „Citizens advice biuro”. Tenai dirbanti britė tik pasikėlė akinius ir man nieko negalėjo pasakyti. Laimei, šalia dirbo rusakalbė moteris, kuri patarė kreiptis pas parlamentarą. Šiuo metu bandau patekti pas jį. Taip pat reikia greitai susirasti advokatą, kuris patartų, kaip pateikti apeliaciją.”, - veiksmų planą pasakojo du mažamečius vaikus auginanti lietuvė, kurios šeima netikėtai liko be tėvo.
 
Jei galite patarti, kaip Tiesa.com skaitytojai elgtis šiuo atveju arba ir jus ištiko panaši istorija, kreipkitės el.paštu [email protected]
 
 
 
 
 
  

Žymos: Imigrantai, Deportavimas, Deportacija, bostono lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“