Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-18

Žuvusio pabėgėlio šeimai visuomenė padėjo gauti vizas iš Sirijos

  
Žuvusio pabėgėlio šeimai visuomenė padėjo gauti vizas iš Sirijos Mohammedas Alhajali per gaisrą buvo atskirtas nuo brolių ir žuvo.
Daugiau nei 85 tūkst. žmonių pasirašė peticiją, kurioje reikalaujama garantuoti vizos išdavimą M.Alhajalio šeimai.

Pirmąja auka, žuvusia per Grenfell Tower gaisrą Londone pripažintas sirų pabėgėlis Mohammedas Alhajali. Visuomenė susivienijo dėl to, kad į jauno vyro laidotuves galėtų atvykti jo tėvai iš Sirijos.

23-ejų vyro tėvams atvykti į Jungtinę Karalystę nėra paprasta. Jie privalo gauti vizą, kuri Sirijos piliečiams suteikiama nenoriai. Dėl to dešimtys tūkstančių žmonių kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją, kad jiems būtų skubos tvarka išduoti dokumentai ir sirai galėtų palaidoti žuvusį savo sūnų.
Daugiau nei 85 tūkst. žmonių pasirašė peticiją, kurioje reikalaujama garantuoti vizos išdavimą M.Alhajalio šeimai. Vidaus reikalų ministerija patvirtino, kad jie susitarė su šeima Sirijoje ir padės jiems šiuo sunkiu metu bei išduos vizą.
 
Idėja sukurti peticiją kilo šaimos draugei Mirnai Suleiman, kuri pati kilusi iš Sirijos ir žino, kokį ilgą kelią reikia nueiti norint gauti leidimą atvykti į JK.
 
Žuvusiojo broliai išsigelbėjo per gaisrą, tačiau evakuacijos metu jie buvo atskirti, gaisrininkai išvedė tik du brolius, o trečiasis liko viduje. Išėję į lauką M.Alhajalio broliai paskambino jam paklausti, kur šis esantis, nes visi turėjo išeiti kartu. Paaiškėjo, kad jaunas siras liko bute ir tai buvo paskutinis jų pokalbis.
 
  

Žymos: Londonas, Gaisras, Grenfell Tower, Mohammed Alhajali,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.