Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-08-24

Anglijoje paskelbtas geltonasis potvynių pavojus

  
Anglijoje paskelbtas geltonasis potvynių pavojus Jau paskelbti 10 įspėjimų apie galimą liūčių sukeltą potvynių pavojų.

Meteorologai įspėjo, kad Jungtinėje Karalystėje dėl stiprių liūčių gresia didelis potvynių pavojus. Naujienų portalas theguardian.co.uk pranešė, kad šalyje jau paskelbta 10 įspėjimų apie galimą potvynį – 5 Anglijos pietvakariuose ir 5 Velse.

Sinoptikų tarnybos atstovas sakė, kad Anglijos pietuose judanti žemo slėgio sritis velka didelius kritulių debesis ir per ateinančias 24 val. gali sukelti nemažai problemų.
Pranešta, kad dėl šiandieną prasidėjusių stiprių liučių Gatwicko oro uoste jau atidėti net 25 skrydžiai. Baiminamasi, kad antradienį numatomi potvyniai gali sukelti dar didesnius eismo trukdžius. Dėl liūčių ir vėjo susidarys sunkesnės sąlygos kirsti Lamanšo sąsiaurį.
 
Nustatyta, kuriose šalies dalyse dabar yra drėgniausia. Per 24 val. mažame Anglijos kaimelyje Katesbridge iškrito 56,6mm kritulių. Meteorologijos tarnyba sakė, kad jo mėnesinis vidurkis yra 97mm. Taip pat smarkus lietus jau spėjo užklupti ir Exeterį (33,2mm), Bournemouthą (26,4mm) ir Gogerddaną pietvakarių Velse (25,8mm).
 
Tikėtina, kad pietryčių ir rytų Angliją didžiausios liūtys aplankys pirmadienį. Itin stiprus vėjas ir lietus numatomas iki savaitės vidurio. Britų šventinį savaitgalį orai pagerės, mat be trumpalaikio lietaus danguje pasirodys ir saulė.
  

Žymos: Orai Anglijoje, Potvyniai, Liūtys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo, ir mama jo klausia:
– Petriuk, kodėl tu šlapias?
– Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas“, tai aš buvau krūmas...