Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-11-17

Antradienį Jungtinę Karalystę siaubs audra „Barney”

  
Antradienį Jungtinę Karalystę siaubs audra „Barney” Jungtinėje Karalystėje siaus dar viena stipri audra.
Stiprūs vėjo gūsiai vietomis gali siekti apie 130 km/h greitį ir kelti rimtą grėsmę gyventojams.

Jungtinės Karalystės metereologų tarnyba oficialiai išplatino geltonąjį perspėjimą dėl antradienį šalį užklupsiančios audros sukeltų stiprių, gūsingų vėjų. Stiprūs vėjo gūsiai vietomis gali siekti apie 130 km/h greitį ir kelti rimtą grėsmę gyventojams bei jų turtui, – pranešė bbc.co.uk.

Prognozuojama, kad labiausiai audra paveiks Velsą bei pietų, vidurio ir rytų Angliją. Sinoptikai teigė, kad antradienį vėjo gūsiai šalies viduje gali siekti iki 113 km/h., tuo tarpu atvirose pakrantės teritorijose, ypač Velse ir Bristolio kanale, vėjo greitis sieks apie 130km/h.
Tuo metu Škotijos šiaurės vakaruose dar vėlų pirmadienį kilusi stipri audra išliks itin gūsinga ir antradienį. Įspėjama, kad čia vėjo greitis sieks iki 121 km/h.
 
Meteorologų duomenimis, šią savaitė oras yra nepastovus dėl žemo slėgio, atėjusio iš Atlanto vandenyno pusės. Įspėjama, kad jau kelias dienas Jungtinėje Karalystėje lyjantis lietus taip pat gali sukelti potvynius.
 
Audra „Barney” yra labai panaši į kątik praūžusią ir daug žalos sukėlusią „Abigail” audrą, kuri paliko daug namų be elektros, o Škotijoje buvo uždaryta dalis mokyklų.
 
  

Žymos: Orai, Audra,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.