Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-04-09

Apsiginkluokite skėčiais – beveik visą savaitę Angliją merks lietus

  
Apsiginkluokite skėčiais – beveik visą savaitę Angliją merks lietus Šią savaitę bus daug lietaus.

Virš D.Britanijos užslinkęs ciklonas visą savaitę žada lietų. Tik antradienį vidurio ir šiaurės Anglijoje debesys trumpam prasisklaidys, tačiau lietus sugrįš jau kitą dieną ir nesiliaus iki savaitgalio.

Londone lis kiekvieną savaitės dieną. Tiesa, po pirmadienio pro debesis pasirodys ir saulė, lietus bus trumpalaikis arba vidutinės trukmės. Dienomis temperatūra bus labai panaši – šils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis atvės iki 4.
Rytų Anglijoje antradienį turėtų šviesti saulė, kritulių nenumatoma. Dieną sušils iki 13 laipsnių, naktį atvės iki vos 2 laipsnių šilumos. Trečiadienį ir ketvirtadienį numatomas lietus. Dienomis bus apie 11-12 laipsnių. Sinoptikai prognozuoja, kad debesys turėtų išsisklaidyti penktadienį. Birminghame orai bus panašūs kaip ir rytuose.
 
Tuo tarpu Manchesterio regioną visą savaitę merks lietus. Dienomis sušils iki 12 laipsnių, naktimis vės iki 4. Dangus prašviesės tik penktadienį, tačiau diena bus keliais laipsniais vėsesnė.
 
  

Žymos: Orų prognozė, Manchesteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“