Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   metoffice   |   2017-07-19

Audra Londone: laukia antrasis etapas su potvyniais

  
Audra Londone: laukia antrasis etapas su potvyniais
© Flickr.com
Meteorologai įspėja, kad trečiadienį popiet per valandą iškris 30mm lietaus.
Nors trečiadienį žadama šiluma iki 27 laipsnių, tačiau taip pat numatoma, kad per valandą iškris apie 30mm lietaus.

Praėjusią naktį Londoną sukrėtė stipri audra su žaibų pliūpsniais ir griaustiniu. Meteorologų teigimu, tai dar ne pabaiga, netrukus galime sulaukti ir daugiau panašių audrų.

Antroji perkūnijos banga, manoma, su savimi atsineš ir potvynius. Visą antradienio naktį sostinę skalbę smarkūs lietūs ir galingi žaibai buvo vadinamoji „pirmoji audros banga“.
Trečiadienio rytą paskelbtas geltonasis pavojus, mat manoma, kad popiet audra gali grįžti. Taip pat skelbiama, kad kai kurie rajonai gali būti užpilti vandeniu, tad gali sutrikti transporto eismas, pailgėti kelionės namo.
 
„Nors kai kurie regionai išvengs audrų, yra tikimybė, kad lokalizuoti potvyniai užpils gatves, namus ir verslų patalpas. Labai tikėtinas stiprus žaibavimas, kuris gali padaryti potencialios žalos energijos tiekimui“, – rašoma meteorologų išplatintame pranešime.
 
Nors trečiadienį žadama šiluma iki 27 laipsnių, tačiau taip pat numatoma, kad per valandą iškris apie 30mm lietaus, o per dvi-tris valandas – iki 50mm.
 
Šią naktį Jungtinėje Karalystėje jau rasidėjo potvyniai, du žmonės buvo išgelbėti sraigtasparniu. Kai kuriuose regionuose jau sutrikdytas energijos tiekimas bei užlietos gatvės. Meteorologai įspėja saugoti save ir savo turtą.
 
 
  

Žymos: Audra, Londonas, Griaustinis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!