Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-12-11

Britanija vis dar nesusitvarko su sniegu: uždarytos mokyklos, vėluoja lėktuvų skrydžiai

  
Britanija vis dar nesusitvarko su sniegu: uždarytos mokyklos, vėluoja lėktuvų skrydžiai
© Geograph.org.uk
Sniegas sutrikdė ir automobilių bei lėktuvų eismą.

Didžioji Britanija pirmadienį bando atsigauti po didžiulio snygio savaitgalį, dėl kurio buvo uždaryta šimtai mokyklų ir antrą dieną iš eilės vėlavo lėktuvų skrydžiai.

Dėl pirmą kartą šią žiemą iškritusio didelio sniego kiekio – didžiausio per pastaruosius ketverius metus – teko atstatyti elektros tiekimą į daugiau 100 tūkst. namų ūkių, o oro uostai bando sugrįžti prie normalaus skrydžių grafiko.
Paskutinį kartą tiek sniego visoje šalyje britai matė 2013 metų kovą ir 2013-ųjų žiemą.
 
Laikraščių pirmuosiuose puslapiuose pasirodė daugybė nuotraukų, kuriose žmonės mėgaujasi žiemos džiaugsmais arba stovi įstrigę automobilių spūstyse.
 
Sekmadienį pietinėje Velso dalyje esantį Senibridžą užklojo maždaug 32 cm sniego danga.
 
Anglijos šiaurės rytinėje Nortumberlando grafystėje naktį oro temperatūra nukrito iki minus 11,6 laipsnio pagal Celsijų.
 
Heathrow oro uosto keleiviai skundėsi dėl susidariusių spūsčių. @micheleweiland/Twitter nuotr. Heathrow oro uosto keleiviai skundėsi dėl susidariusių spūsčių. @micheleweiland/Twitter nuotr.
Vakarų elektros skirstymo tinklai pranešė, kad 99 500 klientų pirmadienį jau buvo atstatytas elektros energijos tiekimas, tačiau dar 7 tūkstančiai namų ūkių – daugiausiai vakarų ir centrinėje Anglijoje – tebėra be elektros.
 
Sniegas sutrikdė ir automobilių bei lėktuvų eismą.
Vienas daugiausiai keleivių Europoje aptarnaujančių Londono Hitrou oro uostas pranešė, kad tebeturi problemų dėl iškritusio sniego.
 
„Pirmadienį Hitrou oro uoste atšaukti kai kurie skrydžiai, nes dėl vakarykščio oro lėktuvai ir įgulų nariai negrįžo į uostą, – sakoma pranešime. – Bendradarbiaujame su oro linijų partneriais, siekdami sugrąžinti lėktuvus, daugiausiai dėmesio skiriama visiškai atstatyti paslaugų teikimą.“
 
Vakarų Anglijoje ir šiaurės Velse pirmadienį neveikė šimtai mokyklų. Taip pat uždarytos valstybinės mokyklos Birmingame.
 
Meteorologai perspėja dėl iškritusio sniego ir susidariusio plikledžio.
 
 
 
  

Žymos: Sniegas, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...