Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-07

Britanijai smogė audra Caroline

  
Britanijai smogė audra Caroline
© earth.nullschool.net
Caroline – tai trečioji audra šiemet, kuri dėl savo stiprumo gavo vardą.
Sinoptikai perspėjo, kad ketvirtadienį vakare ir penktadienį šalyje yra galimi kelių, traukinių ir laivų eismo sutrikimai.

Jungtinės Karalystės (JK) metereologai perspėja ketvirtadienį ir penktadienį saugotis daug žalos galinčios pridaryti audros Caroline, kurią lydi stiprūs vėjai, sniegas ir kruša.

Traukinių eismas jau atšauktas į šiaurines ir vakarines šalies dalis.
Metereologijos agentūra išplatino perspėjimus dėl stiprių vėjo gūsių, kaip prognozuojama, pasieksiančių iki 90mph greitį. Pakrančių gyventojai perspėjami saugotis didelių bangų.
 
Audra jau prasidėjo šiaurinėje Škotijoje. Jau penktadienį audros sukelta žema temperatūra, gūsingi vėjai bei sniegas turėtų pasirodyti visoje šalyje.
 
Sinoptikai perspėjo, kad ketvirtadienį vakare ir penktadienį šalyje galimi kelių, traukinių ir laivų eismo sutrikimai. Taip pat siūloma pasiruošti ir trumpiems energijos tiekimo trukdžiams.
 
Dėl audros atsineštos šalto oro bangos, penktadienį Londone temperatūra nuktis žemiau 4 laipsnių, pūs stiprus ir šaltas vėjas.
Geltonas perspėjimas dėl gausaus sniego penktadienį išduotas Škotijai, Šiaurės Airijai, vakarinėms Anglijos dalims ir Velsui. Pats didžiausias - geltonas perspėjimas ketvirtadienį visą dieną dėl stipraus vėjo galioja Škotijoje.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Audra, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.