Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-11

Britanijoje savaitgalį laukiama žiemos

  
Britanijoje savaitgalį laukiama žiemos Britanija ruošiasi artėjančiam sniegui.

Meteorologai įspėjo, kad į didžiąją Jungtinės Karalystės dalį jau nuo savaitgalio pasibels žiema. Kai kuriose vietovėse temperatūra nukris net iki 10 laipsnių šalčio, taip pat daugumoje vietų laukiama ir sniego.

Gatwicko oro uostas šiemet yra rimčiau pasiruošęs kovoti su sniegu ir įsigijo 8 mln. vertės svarų sniego valymo įrangą, naudojamą ir Norvegijos sostinės Oslo oro uostose. Visgi, visuomenėje vis dar abejojama, ar gausiau pasnigus visi šalies oro uostai sugebės susidoroti su iškritusiu sniegu.
Britų meteorologijos tarnybos atstovas Danas Williamas sakė, kad savaitgalį didžiojoje šalies dalyje pasirodys šlapdriba arba sniegas, kuris tęsis ir kitos savaitės pradžioje. Tarnyba įspėjo vairuotojus būti atidesniems keliuose, kurie pašalus gali tapti netikėtai slidūs.
 
Londone šeštadienį palynos, vietomis gali trumpai pasnigti. Laikysis 3 laipsnių temperatūra, tačiau dėl stiprėjančio vėjo bus šaltoka, naktį šals. Sekmadienį oras bus panašus kaip ir šeštadienį, termometrų stulpeliai nepakils aukščiau kaip iki dviejų laipsnių šilumos, prognozuojama šlapdriba ir trumpalaikis sniegas.
 
  

Žymos: Anglija, Orų prognozė, Orai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną vakarą išgėręs elgeta ėjo pro kapines ir įkrito į iškastą duobę.
Kitą rytą pro tą duobę ėjo kitas pagiringas vyriškis, pamatė tą elgetą ir sako:
– Ar tau viskas gerai?
– Gerai, tik šalta.
– Tai kodėl tada atsikasei?