Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-29

Į Angliją grįžta tropiniai karščiai

  
Į Angliją grįžta tropiniai karščiai Rudenišką vėsą Jungtinėje Karalystėje keis vasariška šiluma, deja – trumpam.
Nuo penktadienio temperatūra ims greitai kilti ir pasieks 20 laipsnių temperatūra, o šeštadienį londoniečiai jau galės mėgautis 22- 24 laipsnių šiluma.

Sinoptikų spėjimu, ateinantį savaitgalį didžiojoje Jungtinės Karalystės dalyje bus itin karšta. Laukiama net 30-ies laipsnių šilumos.

Virš Prancūzjos esanti šilto oro masė nuo ketvirtadienio pradės keliauti Anglijos link ir į kai kurias salos dalis atneš beveik 29 laipsnius šilumos, pranešė express.co.uk. Atostogaujantiems Anglijoje patariama iš peties pasimėgauti geru oru, nes šilto oro frontas pradės trauktis jau sekmadienį.
Prognozuojama, kad termometro stulpeliai Londone ir pietvakrainėse šalies dalyse sekmadienį turėtų pasiekti 30 laispnių šilumą, o kitose Anglijos vietovėse bus maloniai šilta - apie 20 laipsnių šilumos.
 
„Nuo penktadienio temperatūra ims greitai kilti ir pasieks 20 laipsnių temperatūra, o šeštadienį londoniečiai jau galės mėgautis 22- 24 laipsnių šiluma“, teigė sinoptikai.
 
Meteorologijos tarnybos „Met Office” atstovas teigė, jog „yra tikimybė, kad žemo slėgio frontas pajudės Jungtinės Karalystės vakarų link, todėl gali kiek palyti. Škotijoje prognozuojamas vėjas ir lietus“.
 
Remdamiesi Meteorologijos biuro stebėjimo duomenimis, sinoptikai numatė, rugpjūčio mėnesį šiaurinėje šalies dalyje padaugės lietingų ir vėjuotų dienų, o pietuose bus daugiau sausų ir šiltų dienų. Numatoma, kad temperatūra bus kiek mažesnė nei vidutinė šiam metų laikui būdinga temperatūra ir tai ypač bus jaučiama šalies šiaurėje, priešingai nei pietuose, kur oras numatomas šiltas.
Praėjusį savaitgalį iš Arkties atkeliavęs anticiklonas Jungtinei Karalystei padovanojo kiek rudeniškus orus su vos 5 laipsnių šiluma.
 
Tačiau ateinančiam savaitgaliui ir savaitei sinoptikė Laura Young prognozuoja gerus orus, tačiau lietaus šiaurės Velse ir šiaurės Škotijoje išvengti nepavyks.
 
Ateinančiam mėnesiui prognozuojama, jog temperatūra kiek kris, o trečiadienio naktį kai kuriose Aberdeen rajonuose net bus galima pamatyti apšerkšnijusią žolę. „Tai nutiks dėl artėjančio šalto oro fronto, kuris atneš vėsą į JK“.
 
Verslininkams toks oras, tikras galvos skausmas, nes jie bijo, jog saulės išsiilgę britai atostogauti iškeliaus į šiltesnius kraštus. Tačiau meteorologijos biuro ekspertai patikino, jog nuo antradienio atkeliaus vakarų frontas, kuris anteš daug šiltesnius orus, na, o kiek vėliau, įsibėgėjus savaitgalius, atkeliaus ilgai lauktoji šiluma iš Prancūzijos.
 
 
  

Žymos: Orai Anglijoje, Karščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, aš labai tikiuosi, kad operacija baigsis sėkmingai...

– Nesijaudinkite, jei baigsis nesėkmingai, jūs apie tai nesužinosite.