Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Office, Mirror.co.uk   |   2015-12-04

Jungtinei Karalystei smogs dar viena audra

  
Jungtinei Karalystei smogs dar viena audra East Sussexe užfiksuota siaučianti audra „Clodagh“.

Meteorologijos tarnybos (angl. Met Office) sinoptikai prognozuoja, kad Jungtinę Karalystę (JK) neaplenks jau ketvirtoji audra per pastarajį mėnesį. Atlanto vandenyne siaučianti stichija šaliai smogs stipria liūtimi ir 135 km/val. greitį siekiančiu vėju.

Pasak naujienų portalo mirror.co.uk, audrai dar nėra suteiktas pavadinimas, tačiau manoma, kad ji užklups Škotiją dar penktadienio popietę, o savaitgalį įsisiautės ir pietinėje JK dalyje. Ekspertai perspėja šį savaitgalį žmones būti atsargiais vairuojant ar leidžiant laiką lauke.
Meteorologijos tarnybos atstovas teigė, kad numatomi gausūs krituliai, ypatingai šiaurinėje šalies pusėje, tikėtini ir trumpalaikiai sniego proveržiai. Žadamas stiprus vėjas. Ir nors oro temperatūra išliks aukštesnė nei vidutinė – apie 12 laipsnių šilumos, Škotijoje ji sieks vos kelis laipsnius šilumos.
 
Lapkričio mėnesį JK siautė stichijos „Abigail“ ir „Barney“, jų metu labiausiai nukentėjo Škotijos ir Velso gyventojai. „Abigail“ taip pat yra pirmoji audra, kuriai pavadinimą suteikė patys britai. Šią savaitę praūžusi audra „Clodagh“ į skirtingas šalies dalis atnešė sniego ir sutrikdė eismą. 
 
 
  

Žymos: Audra, Orai, Jungtinė Karalystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kokia didžiausia bausmė gresia už dvipatystę? Dvi uošvės!