Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-17

Karščiai Londone: šventėje vienas po kito alpsta karališkieji sargybiniai

  
Karščiai Londone: šventėje vienas po kito alpsta karališkieji sargybiniai
© Reuters
Karališkieji sargybiniai su lokio kailio kepurėmis neišlaiko karščių.
Vienas sargybinis parado metu išėjo iš savo rikiuotės į eisenos pakraštį ir suklupo. Netekęs sąmonės vyras krito veidu į žemę.

Londone kylant temperatūrai šaštadienio popietę neišvengta ir nelaimingų atsitikimų. Minėdami karalienės gimtadienį nualpo ir ant neštuvų buvo išnešti penki sargybiniai.

Sargybiniai dalyvauja parade vilkėdami pilną uniformą. Viena svarbiausių ir išskirtinių jo dalių – lokio kailio kepurės. Vienas sargybinis parado metu išėjo iš savo rikiuotės į eisenos pakraštį ir suklupo. Netekęs sąmonės vyras krito veidu į žemę.
Kolegos žygiavo toliau, tačiau trys sargybiniai puolė jam padėti ir vos per minutę išgabeno vyrą ant neštuvų.
 
Šiuo metu oro temperatūra Londone siekia 25 laipsnius šilumos. Pranešama, kad taip pat kelių šimtų sargybinių eisenoje apalpo dar keturi vyrai. Oficialūs karališkosios šeimos atstovai pranešė, kad kariais buvo nedelsiant pasirūpinta.
 
Tai jau nebe pirmas kartas, kai per oficialius renginius dėl didžiulio karščio alpsta karališkieji sargybiniai. Meteorologų teigimu, šiandien oras Londone įšils iki 28 laipsnių, o rytoj – iki 32 laipsnių šilumos.
 
 
  

Žymos: Karalienė Elžbieta II, Karališkoji sargyba, Orai Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“