Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.com   |   2016-08-15

Karščio banga: papildyti vandens rezervai

  
Karščio banga: papildyti vandens rezervai
© flickr.com
Karštomis dienomis žmonės suvartoja daugiau vandens
Aukščiausia temperatūra numatoma anradienį ir trečiadienį.

Artėjant pranašaujamai karščio bangai, yra paruošta net 45 milijonai litrų vandens. Tiek pakaktų pripildyti net 900 tūkst. nedidelių pripučiamų baseinų.

 Karštomis dienomis Londone vandens suvartojimas padidėja 14 proc. o Thames Valley regione – net 27 proc. nes žmonės stengiasi nuo miesto karščių pabėgti į užmiestį.
„Thames water“ atstovas Markas Jenneris sakė, jog jų kompanijos specialistai metai iš metų stebi situaciją ir yra paskaičiavę, kiek vandens suvartoja žmonės karštomis dienomis. „Kai kuriose vietovėse karštos dienos vakare vandens sunaudojimas padidėja trigubai, todėl mūsų pareiga yra pasirūpinti, jog žmonėms užtektų vandens,“ – sakė jis.
 
Vidutiniškai per dieną „Thames water“ į Londono vandens sistemą paleidžia 2,100 megalitrų vandens, o į Thames Valley – 550 megalitrų vandens. Karštomis dienomis Londono vandens sistemą papildo 2,400, o Thames Walley – 700 megalitrų vandens.
 
Pasak „Mett Office“ meteorologo Alexo Burkillo, oras Jungitnėje Karalystėje pradės kaisti pirmadienį, rugpjūčio 15 dieną, o antradienį bei trečiadienį termometro stulpelis perkops 30 laipsnių karščio ribą. Karščiausia bus pietų ir pietryčių Anglijoje.
 
 
 
  

Žymos: Vanduo, Orai Anglijoje, Karščio banga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!