Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-21

Karščio poveikis: Londone paskelbtas didžiausias oro užterštumas

  
Karščio poveikis: Londone paskelbtas didžiausias oro užterštumas
© Flickr.com
Kylant karščio bangai didėja ir oro užterštumas.
Šiandien Vakarinėje miesto dalyje numatoma iki 34 laipsnių šilumos. Tai būtų karščiausia diena birželį nuo 1976-aisiais fiksuoto rekordo Southamptone.

Londono meras paskelbė pavojaus signalą, nes kylanti oro temperatūra į miestą atneša ir toksiškų medžiagų. Šios itin pavojingos žmonių sveikatai ir sklando ore.

Įspėjamieji ženklai dėl labai užteršto oro bus matomi visur – metro stotyse, ant kelio ženklų, autobusų stotelių ir kitur. Dėl didelio karščio didėja ir oro užterštumo pavojus. Londono King's koledžo tyrėjai paskelbė, kad toksiškos medžiagos atkeliaus į miestą kartu su pietiniais vėjais.
Šiandien Vakarinėje miesto dalyje numatoma iki 34 laipsnių šilumos. Tai būtų karščiausia diena birželį nuo 1976-aisiais fiksuoto rekordo Southamptone. Meras Sadiq'as Khanas įspėja gyventojus ir miesto svečius imtis papildomų atsargumo priemonių kelionių metu.
 
Miesto rotušė išplatino pranešimą gyventojams vengti miesto centro bei plačių gatvių, šalia kurių oras užteršiamas labiausiai. „Dėl besitęsiančių šiltų ir saulėtų orų, skelbiamas aukštas oro užterštumo lygis, ypač šalia didelių gatvių. Dėl to meras paskelbė oro užterštumo pavojų viešojo transporto sistemoje.
 
Svarbu, kad žmonės imtųsi papildomų atsargumo priemonių. Ypač oras pavojingas silpniems žmonėms, sergantiems astma, vaikams bei vyresnio amžiaus“, – sakė rotušės atstovė spaudai.
 
Paskelbtas pats didžiausias užterštumo pavojus reiškia, kad žmonėms derėtų vengti fizinės veiklos užterštuose rajonuose.
 
  

Žymos: Londonas, oro užterštumas, sadiq khan

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.