Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Office   |   2018-04-02

Kęsti reikės neilgai: į šalį atslenka šilumos banga

  
Kęsti reikės neilgai: į šalį atslenka šilumos banga
© geograph.org.uk
Šią savaitę vis dažniau išlįs saulė.
Oro temperatūra vietomis pakils iki 17 laipsnių

Nors savaitės pradžia Jungtinės Karalystės gyventojų orais nedžiugins – lis ir net snigs – po kelių dienų bus galima mėgautis gerokai šiltesniais orais.

Pirmadienį didesnėje šalies dalyje turėtų smarkiai lyti, šiaurinėje Anglijoje ir Škotijoje prognozuojamas sniegas. Dėl pablogėjusių eismo sąlygų ir pakilusio vandens lygio kai kurios kaimiškos gyvenvietės gali būti atkirstos nuo likusio pasaulio, įspėja meteorologai.
Antradienį smarkus lietus turėtų kamuoti tik Šiaurės Airijos gyventojus, o besitraukiantis sniegas dar išris kai kuriose Škotijos vietovėse.
 
Likusiomis savaitės dienomis pro debesis vis dažniau išlįs saulė, lis tik retkarčiais, oro temperatūra vietomis (Londone ir apylinkėse) pakils iki 17 laipsnių, o vėjas pūs iš Pietų pusės ir nebus toks žvarbus kaip pastarosiomis dienomis.
 
Met Office nuotr. Met Office nuotr.
Met Office nuotr. Met Office nuotr.
 
Šios savaitės orų prognozė:
Met Office nuotr. Met Office nuotr.
 
  

Žymos: Orų prognozė, Sniegas, lietus, Orai Anglijoje, šiluma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.