Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-12

Link JK artėja galinga audra

  
Link JK artėja galinga audra
© flickr. nuotr. Patrick Semmler

Šalies orų tarnyba „Met Eireann“ dar savaitės viduryje perspėjo gyventojus dėl salos link artėjančios galingos audros. Paskelbtas oranžinis pavojaus signalas.

Salos link slenkanti audra jau oficialiai pavadinta Callum vardu, o jos vėjo gūsių greitis gali siekti 110–130 km/val. greitį.
Perspėjimas apie audrą buvo išplatintas trečiadienio vakarą. „Met Eireann“ informuoja, kad didžiausią greitį vėjai pasieks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, numatomos gausios liūtys, neatmetama potvynių susidarymo galimybė.
 
Callum Airijos link slenka praėjus mažiau nei mėnesiui, kai salą talžė audra Ali. Tąkart stichija pridarė daug žalos. Tūkstančiams gyventojų visoje šalyje buvo nutrauktas elektros tiekimas, oro uostai ir geležinkeliai privalėjo sustabdyti darbą, keliai tapo nepravažiuojami. Ali nusinešė dviejų žmonių gyvybes.
 
Dublino ugniagesių brigada pataria apsirūpinti alternatyviais energijos šaltiniais, pavyzdžiui, baterijomis, nes galimybė, kad elektros energijos tiekimas ir vėl bus sutrikdytas, išlieka didelė. Gyventojai taip pat raginami įsitikinti, kad nuotekų vamzdžiai aplink jų namus yra švarūs ir neužsikimšę.
 
Šalies ugniagesių ir greitosios pagalbos tarnybos praneša, jog komandos yra pasiruošusios audrai ir atidžiai stebi situaciją.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Audra, Orai, Pavojus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.