Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-14

Liūtis ir audros sukėlė sąmyšį Jungtinėje Karalystėje

  
Liūtis ir audros sukėlė sąmyšį Jungtinėje Karalystėje
© google.com
Ketvirtadienis Jungtinėje Karalystėje buvo audringas.
Kilusios liūtys sutrikdė traukinių eismą Londone ir sukėlė tikrą chaosą.

Ketvirtadienį pietinę ir rytinę Jungtinės Karalystės dalis pradėjo siaubti liūtys ir audros. Kaip pranešė naujienų portalas bbc.co.uk, vien East Sussex gaisrinės ir gelbėjimo tarnyba (angl. East Sussex Fire and Rescue) sulaukė daugiau nei 300 pagalbos šauksmo skambučių.

Kilusios liūtys sutrikdė traukinių eismą Londone ir sukėlė tikrą chaosą tiems, kurie bandė po darbo viešuoju transportu pasiekti namus: traukiniai buvo atidėti arba išvis nevažiavo. Kai kuriose traukinių stotyse vis dar yra sustatyti smėlio maišai, padedantys sugerti susikaupusį vandenį.
„Co-operative” parduotuvė Brightone buvo uždaryta visai ketvirtadienio popietei po to, kai audros metu įgriuvo stogas. „Arndale” prekybos centras buvo evakuotas dėl vandens pertekliaus: žmonėms buvo kilęs pavojus paslysti ir susižeisti.
 
Kente žaibas trenkė į namo stogą, laimei dėl lietaus gausos didesnio gaisro pavyko išvengti. East Sussex gaisrininkų komanda kovojo su žaibo sukelta ugnimi Hailsman rajone esančiame name. Gaisrai taip pat kilo Great Chart, Cantebury ir Tunbridge Wells gyvenvietėse. Sužalojimų gyventojams visais atvejais pavyko išvengti.
 
Sinoptikų teigimu, ketvirtadienį per devynias valandas trukusią liūtį iškrito įprastinių kelių mėnesių krituliai. Žadama, kad audra tęsis ir penktadienį.
 
 
 
  

Žymos: Audros, Liūtys, Sąmyšis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikelia vyras po gero vakarėlio, pasižiūri į veidrodį ir sako:
–Na va, vėl nėra kam eiti į darbą.