Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-24

Londoną talžys stiprios liūtys ir vėtros

  
Londoną talžys stiprios liūtys ir vėtros
© Flickr nuotr.
Skėtis ir ilgi guminiai batai penktadienį Londone – itin gera mintis, nes laukia liūtys.

Sinoptikai įspėjo, kad penktadienį pietinę Anglijos dalį talžys stiprios liūtys ir vėtros. Stipriausias gamtos šėlsmas esą bus justi Londone.

Anot standard.co.uk, Jungtinės Karalystės meteorologijos tarnyba „Met Office” Londonui ir kitiems pietryčių Anglijos regionams, taip pat East Midlands nuo penktadienio vidurdienio iki maždaug 9 valandos šeštadienio ryto išplatino vadinamąjį geltonąjį įspėjimą.
Anot sinoptikų, Anglijos sostinėje penktadienį laukiama iškrentant mažiausiai 20 milimetrų lietaus, o dėl stipraus vėjo oro temperatūra neturėtų pakilti daugiau nei iki 15 laipsnių šilumos.
 
Juo labiau, įspėjo sinoptikai, dėl sunkiai nuspėjamo oro fronto kai kuriose vietovėse gali iškristi netgi 60 milimetrų lietaus, o vėjo gūsiai pajūryje gali sustiprėti netgi iki 50 mylių per valandą.
 
„Pažvelgus į žemyn į pietvakarius besiformuojančią slėgio sistemą matyti, kad ji judės rytų ir šiaurės link labiau į pietines dalis ketvirtadienio vakarą ir penktadienį,” – paaiškino „Met Office” vyriausiasis meteorologas Willas Langas.
 
„Kol kas neaišku, kaip toli į šiaurę nuslinks lietaus debesis. Ketvirtadienio naktį žemo slėgio sistema pradėjo judėti per pietvakarius ir iki penktadienio vidurdienio atneš lietų ir visai žemas temperatūras didžiojoje pietų Anglijos dalyje,” – patikino meteorologas.
 
Norint būti informuotiems apie paskutinės minutės oro sąlygų pasikeitimus, jis žmones paragino penktadienį atidžiau sekti orų prognozę.
 
  

Žymos: Orai Anglijoje, Liūtys, Vėtra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išsiskyrė vyras su žmona. Po 5 metų susitinka, vyras klausia:
– Kaip sekasi?
– Puikiai.
– O kaip vaikai laikosi?
– O ką? Jie ne su tavim?!