Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-03-24

Londonui gresia didžiuliai potvyniai

  
Londonui gresia didžiuliai potvyniai
© Flickr/James Torcello nuotr.
Temzės potvynių barjerai per atoslūgį.
Potvynius lėmė vadinamasis „super mėnulis”, susijęs su saulės užtemimu.

Aplinkos apsaugos tarnyba (angl. Environmental Agency) kelių vietovių prie Temzės upės gyventojus įspėjo dėl galimų potvynių. Temzės vandenys grasina ir Londono South Bank bei Greenwich rajonams.

Aplinkos apasaugos tarnyba vakare įspėjo, kad Temzės vandenys gali pakilto iki tokio paties lygio, kaip ir šį savaitgalį. Ankstesnius potvynius Anglijos sostinėje lėmė vadinamasis „super mėnulis”, susijęs su saulės užtemimu.
Potvyniai turėtų paveikti vietoves aplink Custom House, Bankside, prie Tate Modern muziejaus ir Greenwich Karališkojo jūrų koledžo. Vanduo turėjo pradėti kilti apie ketvirtą valandą ryto, pranešė standard.co.uk.
 
Potvynių laukiama ir aplink Putney Embankment bei dalyje Twickenham rajonų, tap pat prie Chiswick Mall ir Strand on the Green.
 
Visa Anglija įspėta apie dar devynis galimus potvynius.
 
Prieš mėnesį aplink Greenwitch ir Richmond rajonus iš krantų išsiliejusi Temzė apsėmė nemažai žemės, paprastai esančios keli metrai aukščiau vandens lygio.
 
Šį savaitgalį potvyniai pietų Pracūzijoje ir Londone įžymųjų San Mišelio kalną (Mont St Michel), esantį saloje tarp Bretanės ir Normandijos, visiškai atskyrė nuo žemyno.
 
  

Žymos: Potvyniai, Temzė, Londonas.

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****