Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Facebook.com   |   2015-04-15

Orai Anglijoje: dėl karščio britas pasiskundė policijoje

  
Orai Anglijoje: dėl karščio britas pasiskundė policijoje Pareigūnai po keisto piliečio skundo įspėjo, kad už tai gresia įkalinimas.
Jei piliečio skundas nelogiškas, besiskundžiantis asmuo gali būti apkaltintas pareigūnų laiko švaistymu ir pusmečiui patupdytas į belangę.

Atostogaujantis britas kreipėsi į policijos pareigūnus pasiskųsti, kad jam per karšta lauke. Keistas nutikimas įvyko Manchesterio policijos nuovadoje, kuomet oro temperatūra Anglijoje sumušė šių metų rekordą.

Pareigūnai paaiškino vyrui, kad už tokį elgesį jis gali atsidurti areštinėje ar net patekti už grotų. Jei piliečio skundas nelogiškas, besiskundžiantis asmuo gali būti apkaltintas pareigūnų laiko švaistymu ir pusmečiui patupdytas į belangę.
„Oldhamo policijos nuovadoje vakar pasirodė vyriškis ir pranešė, kad per jo atostogas oro temperatūra yra per aukšta. Jo teigimu, lauke – per karšta“, - skelbė oficiali pareigūnų „Facebook“ anketa.
 
Nuovados darbuotojai pranešė, kad pilietis buvo informuotas, jog oro temperatūra bei jos pokyčiai – nepriklauso nuo policijos darbo ir šis klausimas nėra pareigūnų kompetencijoje. „Prašome nešvaistyti pareigūnų laiko. Už šį nusiklatimą gresia šeši mėnesiai įkalinimo ir/arba piniginė bauda.“, - socialiniame tinkle priminė pareigūnai.
 
 
  

Žymos: Vasara, Policija, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!