Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   accuweather.com   |   2013-12-20

Orai Anglijoje: Savaitgalį skalaus lietus 

  
Orai Anglijoje: Savaitgalį skalaus lietus Šeštadienį visoje Anglijoje numatomas lietus gali sukelti potvynį.

Ši savaitgalį visos Anglijos gyventojų laukia oras, garsinęs šią šalį dar senų senovėje. Nuo penktadienio iki sekmadienio meteorologai nepataria niekur eiti be skėčio.

 Pietryčių Anglijoje lietingiausias, labiausiai apniukęs, bet ir šilčiausias bus šeštadienis. Meteorologai praneša, kad lis beveik nenustojant, tačiau nebus vėjo, tad oras gerokai įšils. Penktadienį ir sekmadienį vyraus vidutinė 8 laipsnių šiluma. Vietomis pranašaujamas trumpalaikis ir silpnas lietus.
Šiaurės Anglijoje stiprus lietus nesiliaus visą savaitgalį. Šilčiausia taip pat bus šeštadienį. Vidutinė oro temperaratūra numatoma 11 laipsnių šilumos. Šioje šalies dalyje perspėjama apie galimus potvynius, tad gyventojams patariama saugotis.
 
Rytų Anglijoje penktadienį šėls stiprus vėjas, bus vėsu. Daugiausiai oras įšils iki 7 laipsnių. Šeštadienis laukia lietingas ir šiltas. Sekmadienį lietus nesiliaus, tačiau oras atvės, vidutinė temperatūra bus apie 6 laipsnius šilumos.
 
Londonas 
 
Birminghamas
 
Manchesteris
 
Peterborough'as
 
 
 
 
  

Žymos: Savaitgalio orų prognozė Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.