Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-16

Orai: „baisūnas iš vakarų” atneš transporto trikdžius, pūgas, potvynius ir plikledį 

  
Orai: „baisūnas iš vakarų” atneš transporto trikdžius, pūgas, potvynius ir plikledį
© twitter nuotrauka

Jungtinės Karalystės meteorologijos tarnyba praneša, kad 800 kilometrų pločio „baisūnas iš vakarų” atneš, taip vadinamą, „sniego bombą”, liūtis bei audras.


Šventojo Patriko šventinis savaitgalis, kaip žada specialistai, gali atnešti pavojų gyvybei, orai sutrikdys keliais bei geležinkelio linijomis vykstantį judėjimą. Penki orų pavojaus signalai šiandien skelbia apie sniegą, liūtis bei didelį vėją.
Meteorologijos tarnybos nuotrauka
 
Škotijoje bei šiaurės Anglijoje orų pavojaus įspėjimas išleistas dėl sniego, vidurio Anglijoje - liūčių, o pietų Anglijos gyvenvietės susidurs su stipriais vėjais. Žadama, kad sniego iškris iki 20-ties centimetrų, o lietaus - iki 10-ties centimetrų.
 
112 km/h greičių link Jungtinės Karalystės artėja audros, meteorologijos tarnyba jas apibrėžė kaip „potencialiai destrukciškas", tad gyventojams patariama tikėtis pavojingų oro sąlygų.
 
Gausiausio sniego tikimasi Škotijos aukštumose.
„Sniego bomba” oro sąlygos pramintos, nes apie 10 centimetrų sniego iškris per mažiau nei dvi valandas, o tai reiškia, kad kelionės keliais bus sutrikdytos bemaž iškart. Patariama, jei įmanoma, jas atidėti.
  

Žymos: Sniegas, Orai, vėjas, Audros, Potvyniai, Liūtys, geltonasis įspėjimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?