Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2019-07-30

Orai: per tris valandas iškris mėnesio kritulių kiekis

  
Orai: per tris valandas iškris mėnesio kritulių kiekis
© Pixabay.com

Audroms su perkūnijomis ir toliau talžant šalį, prognozuojama, kad Birtanijoje šiandien iškris iki mėnesio kritulių norma.

Kai kuriose vietose, kaip Mirror.co.uk teigia sostinės meteorologai, per tris valandas kritulių kiekis gali pasiekti ir 50 mm. Remiantis „Statista“ duomenimis, vidutinis liepos mėnesio kritulių kiekis Britanijoje – 55,3 mm.
Audros, lietūs ir perkūnija šalį talžys šiandien ir rytoj. Naktį tamsūs debesys keliaus į šiaurės rytus, kur taip pat prognozuojami gausūs krituliai.
 
Vakar stiprūs lietūs plovė Angliją ir Škotiją, kai kur užfiksuoti 30,2 mm kritulių. Dėl staiga iškritusio didelio kiekio lietaus daugelyje vietų prasidėjo potvyniai.
 
Orų situacija kiek pagerės ketvirtadienį. Nors lietaus neišvengsime, pro debesis spindulius kai kuriose vietose rodys saulė.
 
  

Žymos: Orų prognozė, Orai, meteorologija, sinoptikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...