Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-08-02

Orų prognozė: apniukusį šeštadienį keis puikus sekmadienis

  
Orų prognozė: apniukusį šeštadienį keis puikus sekmadienis Sekmadienį bus galima pasilepinti saulės voniomis.

Savaitgalio pradžioje Jungtinėje Karalystėje daug kur palis ir bus vidutiniškai šiltą, tačiau sekmadienį beveik visus šalies gyventojus džiugins saulė ir vasariška šiluma. Šilčiausi orai numatomi Londone, o daugiausia lietaus klius vidurio ir šiaurės Anglijai, Škotijai bei Š.Airijai.

Londone šeštadienį iki pietų gali palyti, o vėliau saulę dengs tankūs debesys. Po pietų gali iškristi keli lašai, griaudėti perkūnija. Šilti turėtų iki 22 laipsnių. Sekmadienį debesys išsisklaidys, lietaus tikimybė maža, bus iki 24 laipsnių.
Mančesteryje ir likusioje šiaurinėje Anglijos dalyje šeštadienį bus nemažai lietaus, termometro stulpeliai rodys 19, bet jutiminė temperatūra bus 17. Lietus liausis tik vakare. Sekmadienį lyti neturėtų, sušils iki 21 laipsnio.
 
Rytų Angliją šeštadienį taip pat plaus lietus, ramesnių orų galima tikėtis vakare. Dieną šils iki 23 laipsnių. Sekmadienį debesys sklaidysis, termometrai rodys 24-25 laipsnius.
 
 
  

Žymos: Londonas, Orų prognozė, Mančesteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)