Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-12-23

Per Kalėdas JK siaubs audra „Eva“

  
Per Kalėdas JK siaubs audra „Eva“ Šventės žadamos audringos.

Atkeliaujančios šventės į Jungtinę Karalystę (JK) kartu su savimi atsiveda ir šalį siaubsiančią audrą „Eva“. Naujienų portale telegraph.co.uk rašoma, kad JK drebins liūtys ir potvyniai, o vėjas sieks net 110-120 km/val. greitį.

Met Office sinoptikai prognozuoja, kad orai ims prastėti dar šiandien, o per Kūčias bei Kalėdų dienas šalyje bus tikras chaosas. Tikėtina, kad keliauti viešuoju transportu šiomis dienomis gali tampti itin sudėtinga.
Pranešama, kad potvynio tikimybės paskelbtos dešimtyse JK vietovių, ypatingai pietvakariuose, šiaurinėje dalyje ir Welse. Gūsingas, stipriausias vėjas pūs Škotijoje ir šiaurinėje Anglijos dalyje. Čia taip pat po Kalėdų žadamas ir staigus atšalimas. Šiaurinėje Škotijos dalyje prognozuojama, kad žemę užklos iki 10cm sniego.
 
Antradienį gelbėjimo tarnybos sulaukė aštuonių pagalbos šauksmo iškvietimų Cumbria regione. Šią vietovę audros nepaliaujamai siaubia viena po kitos. Per praėjusį mėnesį šis regionas buvo užtvindytas jau tris kartus, vyko evakuacijos, į pagalbą buvo pasitelktos valtys.
 
  

Žymos: Audra, Orai, Jungtinė Karalystė, Šventės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant ežero kranto dalininkas tapo peizažą. Turistai (tėvas ir sūnus) kurį laiką stebi jo darbą, paskui tėvas sako:
– Matai, sūneli, kiek vargo, jeigu neturi fotoaparato.