Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-02-01

Po audros smūgio Škotijoje - uždarytos mokyklos ir sutrikęs eismas

  
Po audros smūgio Škotijoje - uždarytos mokyklos ir sutrikęs eismas
© flikcr.com nuotr.
Škotija drebinama galingo vėjo.

Pirmadienį Škotijoje dėl galingo, 145km/val. greitį siekiančio vėjo, kurį atnešė audra „Henry“, buvo uždarytos mokyklos ir sutriko eismas.

Kaip rašoma naujienų portale bbc.co.uk, Forth Road tiltas dėl stichijos keliamo pavojaus yra uždarytas, o Highlands ir Western Isles regionų gyventojai raginami neiti į lauką. Apie 30 švietimo įstaigų pirmadienį nedirbo – daugiau nei 2 tūkst. mokinių buvo priversti likti namuose.
Jungtinės Karalystės meteorologų tarnyba (angl. Met Office) paskelbė gintarinį pavojaus perspėjimą, nes vėjas nuo 15 val. ėmė dar labiau stiprėti.
 
Škotijos aplinkos apsaugos tarnyba taip pat perspėjo dėl galimų potvynių net 22 skirtingose vietovėse. Tokios upėse kaip: Highlands, Tayside, Dumbarton ir Renfrew prognozuojama, kad vandens lygis pavojingai kils.
 
Antradienį prognozuojama, kad „Henry“ nustos siausti, o mokyklos ir eismas grįš į įprastą ritmą.
 
Šiaurės Anglijoje vėjas šiuo metu taip pat itin pakilęs, o štai šalies pietus stichija aplenkė.
  

Žymos: Škotija, Audra, Orai, Henry

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“