Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-06-11

Po gausaus lietaus šalyje sutriko eismas, skelbiami potvyniai, veriasi smegduobės

  
Po gausaus lietaus šalyje sutriko eismas, skelbiami potvyniai, veriasi smegduobės
© Twitter.com, Kent Police RPU

Antradienį į darbą vykstantys asmenys ir toliau gali susidurti su transporto nesklandumais. Visą likusią dieną šalyje prognozujami labai prasti orai, dėl kurių gali sutrikti viešojo transporto, automobilių eismas.


Meteorologai teigia, kad kai kuriose Jungtinės Karalystės vietovėse gali iškristi daugiau kaip 100 mm kritulių.
Pirmieji eismo sutrikimai užfiksuoti dar pirmadienį vakare. Dėl potvynio Kente kelioms valandoms buvo uždarytos visos traukinių linijos, o aptikus dvi smegduobes, pareigūnai neleido važiuoti dalimi M25 kelio.
 
Socialiniame tinkle Kento policijos Kelių patrulių rinktinė rašė, kad M25 kelias gali likti uždarytas ir ryto valandomis, kai žmonės vyksta į darbus.
 
 
Rytinio piko valandomis apie sutrikimus pranešė ir „Southern“ bei „Thameslink“ traukinių įmonės. Dėl susidariusių potvynių galimi viešojo transporto vėlavimai, kelionių atidėjimai.
Šiaurės rytinės Anglijos dalyse ir Midlandsų regione antradienį laukiama gausaus lietaus. Iki vidurnakčio meteorologai skelbia geltonąjį pavojų.
 
Kai kuriose vietovėse prognozuojamas 60 mm kritulių kiekis, daugiausia jo iškris ryto valandomis.
 
Panašios oro sąlygos bus ir Devone bei Somersete.
 
Aplinkos agentūra paviešino ir tris įspėjimus dėl galimų potvynių. Gali išsilieti Wandle upė Mordene, pietų Londone, Emm Brook upė Vokingeme ir Ravensbourne upė Bromlyje.
 
„Dėl stiprių audrų vandens lygis upėse gerokai pakilo. Patvinus upėms gali būti užlieti pastatai. Prašome imtis visų atsargumo priemonių“, – tinklalapyje rašo Aplinkos agentūra.
 
Iš viso šalyje paskelbti net 31 potvynio pavojus.
 
Lietus, kaip teigia meteorlogai, nesiliaus ir ateinančiomis dienomis. Trečiadienį ir ketvirtadienį prognozuojamas atitinkamai 60 mm ir 80 mm kritulių kiekis, kai kuriose šalyse jis gali siekti net 100 mm. Tai – dvigubai daugiau kritulių, nei jų gaunama per visą birželį.
 
Gyventojai yra perspėjami vengti nuožulnių, žemiau jūros lygio esančių kelių ir takų, keliones planuoti taip, kad nereikėtų važiuoti keliais, kurie išsidėstę šalia vandens telkinių.
 
  

Žymos: Orai, Jungtinė Karalystė, lietus, Potvyniai, Smegduobės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dviejų astronomų pokalbis:
– Mano apskaičiavimu, kometa praskries netoli Žemės po milijono šešių šimtų keturiasdešimt penkerių metų ir 3 mėnesių.
– Tu įsitikinęs? O tai iš mūsų po to juoksis...