Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-10-18

Po Ofelijos smogs Brianas, dar vienas pavojaus signalas

  
Po Ofelijos smogs Brianas, dar vienas pavojaus signalas
© GreatDevonDays Twitter
Audros skalauja JK pakrantes.
Meteorologų tarnyba kruopščiai seka situacija ir ruošiasi paskelbti raudoną – aukščiausią pavojaus lygį šalyje, jeigu to prireiktų.

Meteorologai prognozuoja, kad vos tik nurims audra virtusi į uraganą Ofeliją, Jungtinės Karalystės (JK) pietvakarinei pusei ir daliai Airijos smogs dar viena audra, kurią specialistai jau praminė Briano vardu.

Vis smarkiau krentantis atmosferos slėgis formuoja sąlygas susidaryti audros reiškiniams. Manoma, kad didžiausias pavojus gali kilti penktadienį ir šeštadienį, kuomet žymiai sustiprės vėjas, laukiamas didžiulis lietus. Oras turėtų pradėti rimtu jau sekmadienį.
Meteorologų tarnyba kruopščiai seka situacija ir ruošiasi paskelbti raudoną – aukščiausią pavojaus lygį šalyje, jeigu to prireiktų.
 
Specialistai perspėja pasirūpinti vyresnio amžiaus žmonėmis, neįgaliaisiais bei vaikais, kuriems gali prireiktu pagalbos audros metu.
 
Didesnis dėmesys Brianui skiriamas po Ofelijos guvaus pasirodymo JK, kuomet žuvo 3 žmonės ir šimtai tūkstančių liko be elektros, gyvenamojo būsto.
  

Žymos: Audra, Uraganas, Pavojus, JK, Ofelija, Brianas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“