Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-06-23

Referendumo dieną gamta pokštauja: Londonas vėl skęsta

  
Referendumo dieną gamta pokštauja: Londonas vėl skęsta
© tiesa.com skaitytojo nuotr.
Per kelias valandas iškrito mėnesio kritulių norma

Referendumo dienos ryte pietryčių Anglijoje smarkus lietus sukėlė potvynius, kurie sutrikdė susiekimą metro, DLR bei traukiniais, gamtos išdaigos sujaukė tūkstančių žmonių planus.

Per kelias valandas regione iškrito vieno mėnesio kritulių norma. Įspėjimas apie galimus potvynius buvo paskelbtas pietryčių Londone ir Esekse.
Londono priešgaisrinė tarnyba paskelbė, jog per pusantros valandos sulaukė tiek pagalbos skambučių, kiek paprastai sulaukia per vieną dieną. Žmonės pranešė apie apsemtus gyvenamuosius namus ir apsemtas darbovietes, žaibo sukeltus gaisrus, lietaus vandeniu užlietus automobilius.
 
Lietus sukėlė daug problemų žmonėms, anksti ryte vykusiems į darbus. Baiminamasi, kad užlietos gatvės gali sutrukdyti žmonėms atvykti balsuoti.
 
Po naktį prapliupusio lietaus ryte buvo apsemtos kelios metro stotys, tarp jų – ir Canning Town, kuri buvo visiškai izoliuota nuo viešojo transporto susisiekimo sistemos: čia nestojo „Jubilee“ linijos metro bei DLR. Stotis uždaryta, tas pats dėjosi ir Tooting Broadway, Lambeth North, Embankment, Borough stotyse.
 
Dėl potvynio sutriko ir metro „District“ linijos eismas.
 
Apie vėlavimus dėl tos pačios priežasties pranešė ir traukinių kompanijos „South West Trains“, „Southeastern“ ir „Greater Anglia“.
 
Šiandien viešojo transporto sutrikimai turės itin didelį poveikį, mat žmonių judėjimas dėl vyksatančio referendumo yra labai intensyvus.
Kai kuriose sostinės dalyse sutriko ir judėjimas gatvėse, kurias užliejo vanduo: eismas dėl potvynio koreguojamas Londono pietvakariuose, trumpam uždarytas Blackwall tunelis.
 
  

Žymos: Orai, Potvyniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****