Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-02-08

Šalti orai atneš sniegą ir šlapdribą

  
Šalti orai atneš sniegą ir šlapdribą
© wikipedia.com
JK laukiama sniego ir šlapdribos.
Vidutinė vasario mėn. temperatūra Jungtinėje Karalystėje yra 2-3 laipsniai šilumos.

Meteorologai įspėja, jog į Jungtinę Karalystę ateina šalto oro banga, kuri su savimi atneš sniegą ir šlapdribą.

 
„Met Office” išplatino pranešimą, kuriame teigiama jog jau šį vakarą, vasario 8 dieną, centrinėje šalies dalyje oro temperatūra nukris žemiau nulio, o ketvirtadienį ir penktadienį laukiama sniego, vietomis pereinančio į šlapdribą.
Pasak meteorologų, vidutinė vasario mėn. temperatūra Jungtinėje Karalystėje yra 2-3 laipsniai šilumos. Tačiau šios savaitės antroje pusėje šalį iš Skandinavijos pasieks rytiniai vėjai, kurie ir atneš šaltus orus, sniegą bei šlapdribą. Dėl tokio orų pokyčio temperatūra nukris vidutiniškai penkiais laipsniais ir didžiojoje šalies dalyje bus žemiau nulio ir vietomis sieks 3-4 laipsnius šalčio.
 
Ketvirtadienį didžiojoje šalies dalyje oro temperatūra sieks vos 2 – 3 laipsnius šilumos, o naktimis termometro stulpelis rodys 2 laipsnius šalčio, sniegas vietomis pereis į šlapdribą. Panašūs orai numatomi ir penktadienį, kuomet vidutinė dienos oro temperatūra sieks vos du laipsnius, o vėjo gūsiai sieks 10 metrų per sekundę.
 
Šalti orai, užklupę šalį praėjusį mėnesį sukėlė daug nepatogumų žmonėms ir apsunkino mašinų, traukinių ir lėktuvų eismą.
 
 
  

Žymos: Šaltis, Sniegas, Orai, šlapdriba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!