Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Office, accuweather.com   |   2015-06-29

Savaitės orai: dėl karščio patariama likti namuose

  
Savaitės orai: dėl karščio patariama likti namuose
© Flickr nuotr.
Ateinančią savaitę bus karšta it Afrikoje – žadamas daugiau nei 30 laipsnių karštis.

Šią savaitę sinoptikai įspėja pasisaugoti iš Afrikos atslenkančių karščių ir geriau lindėti patalpose. Tikimasi, kad vietomis į savaitės pabaigą gali sušilti net iki daugiau nei 30-ies laipsnių!

Per vakar vakarą ir naktį išsisklaidę paskutiniai debesys vietą pirmadienį užleis saulėtiems ir šiltiems orams. Tiesa, toli šiaurėje dar gali pasitaikyti vienas kitas debesėlis ir netgi lietaus, keli debesys gali nuslinkti ir iki pietvakarių.
Anot Jungtinės Karalystės meteorologijos tarnybos „Met Office” specialistų, antradienį ir trečiadienį bus karšta ir tvanku. Galima perkūnija, tačiau jos tikėtis rytuose nereikėtų.
 
Daugiausiai šilumos laukiama Velse ir centrinėje Anglijos dalyje. Pietryčiuose temperatūra trečiadienį gali pasiekti net 33 laipsnius šilumos, o Škotijoje gali sušilti ir iki 25.
 
Anot express.co.uk, Londone ketvirtadienį tikimasi 36 laispsnių šilumos.
 
Tiesa, karštis reiškia ne tik gerą orą, bet ir padidėjusį ultravioletinių spindulių ir žiedadulkių kiekį. Jei temperatūra dieną išsilaiko apie 30 laipsnių, o naktį nenukrenta mažiau nei 15, pareigūnai oficialiai skelbia „karščio bangos pavojaus sveikatai” pavojų.
Specialistai įspėja per tokius karščius, jei labai nereikia, niekur neiti iš namų, nebūti tiesioginėje saulėje ir gerti daug vandens.
 
Londonas
 
 
Birminghamas
 
 
Manchesteris
 
 
Peterborough
 
  

Žymos: Karščiai, Savaitės orai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.