Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   accuweather.com   |   2016-10-01

Savaitės orai: džiugins saulė

  
Savaitės orai: džiugins saulė
© flickr.com
Ateinančią savaitę džiugins saulėti orai

Kitą savaitę numatomi šilti ir saulėti orai, truputis kritulių iškris Škotijoje, o oro temperatūra bus aukštesnė nei vidutinė.

Pirmadienio rytas bus šaltas, tačiau įdienojus išlys saulutė, bus sausa ir šilta. Lietus numatomas Airijoje ir vakarų Škotijoje. Oro temperatūra bus 15 - 19 laipsnių šilumos.
Antradienį šalies šiaurės ir vakarų rajonus apgaubs tankūs debesys, lis lietus. Tačiau šalies centrinėje dalyje ir pietuose švies saulė ir bus sausa. Oro temperatūra sieks 12 - 18 laipsnių šilumos.
 
Trečiadieniį šalies šiaurėje ir vakaruose pūs stiprus vėjas, Likusioje šalies dalyje ir toliau išliks saulėtas ir šiltas oras, oro temperatūra svyruos nuo 15 iki 19 laipsnių šilumos.
 
Ketvirtadienį šiaurės vakarų Škotijoje lis lietus, o likusią šalies dalį ir toliau džiugins saulė. Oras truputi vės ir bus 14 - 17 laipsnių šilumos.
 
Penktadienis bus toks pat, kaip ir visa savaitė. Šiaurės Airijoje ir vakarš Škotijoje lis lietus, o visa likusi Jungtinė Karalystė mėgausis saulėtu oru. Temperatūra svyruos nuo 14 iki 18 laipsnių šilumos.
 
London London
Peterborough Peterborough
Birmingham Birmingham
Manchester Manchester
Southampton Southampton
Edinburgh Edinburgh
  

Žymos: Savaitės orai Anglijai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kai už buratino nugaros užsitrenkė kameros durys, teisėjas palaimingai atsiduso:
– Na va, pagaliau pasodinau medį...