Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   metoffice.co.uk   |   2016-07-31

Savaitės orai: lietų keis saulutė

  
Savaitės orai: lietų keis saulutė
© flickr.com
Lietų keis saulutį

Ateinančią savaitę vyraus nepastovus oras. Savaitės viduryje lis lietus, o į pabaigą atkeliaus saulutė. Laikysis šilti orai.Pirmadienį žadamas nedidelis trumpalaikis lietus Velse ir pietinėje šalies dalyje. Šiaurinėje šalies dalyje lietaus nenumatoma, bus debesuota su pragiedruliais. Didžiojoje šalies dalyje bus sausa ir saulėta. Oro temperatūra bus 17 – 20 laipsnių šilumos.
Antradienis Škotijoje išauš saulėtas ir šiltas, bet įdienojus atslinks debesys. Likusioje šalies dalyje numatomi lietūs. Stipriausiai lis Šiaurės Airijoje, vakare lietus pasieks Škotiją. Oro temperatūra sieks 17 – 22 laipsnius šilumos.
 
Trečiadienį Škotiją pasieks iš Šiaurės Airijos atslinkęs lietus. Pietryčių angliją iš ryto pažadins lietus, o įdienojus jį pakeis saulutė. Likusioje šalies dalyje bus šilta ir saulėta, oro temperatūra svyruos nuo 15 iki 22 laipsnių šilumos.
 
Ketvirtadienį lis šalies pietuose, o likusią šalies dalį dengs debesys, vietomis palis. Stipresnis lietus numatomas į dienos pabaigą. Diena bus šilta, oro temperatūra bus 17 – 20 laipsnių šilumos.
 
Penktadienį orai ir toliau išliks nepastovūs, lis lietus, vietomis stiprus, tačiau vakare lietus nustos. Šalies pietvakariuose lietaus nenumatoma, bus debesuota su pragiedruliais. Oro temperatūra bus 17 – 22 laipsniai šilumos.
 
  

Žymos: Savaitės orai Anglijai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!