Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   weatheronline.co.uk   |   2016-09-18

Savaitės orai: šiltas rudeniška savaitė

  
Savaitės orai: šiltas rudeniška savaitė
© pixabay.com

Įpusėjus rugsėjui, šalyje įsivyraus rudeniški orai, įprasti šiam metų laikui.

 Pirmadienis bus debesuotas, pietinėje ir rytinėje šalies dalyse numatomas lietus, likusioje šalies dalyje bus sausa. Oro temperatūra sieks 14 -21 laipsnį šilumos.
Antradienio rytas bus itin gražus ir saulėtas, tačiau įdienojus dangų aptrauks debesys. Oro temperatūra bus tokia pati, kaip ir pirmadienį.
 
Trečiadienį trumpai palis Šiaurės Airijoje ir šiaurinėje Škotijoje, o likusioje šalies dalyje prognozuojama graži ir šilta diena. Pietuose šils net iki 21 laipsnio šilumos.
 
Ketvirtadienį vakarinę šalies dalį pasieks lietus, tuo tarpu rytinę ir pietinę šalies dalis džiugins saulutė, o oras šils iki 15 – 21 laipsnio šilumos.
 
Penktadienio rytas bus ūkanotas, lis Šiaurės Airijoje ir vakarų Škotijoje, o likusioje šalies dalyje ir toliau švies saulutė, bus 14 – 18 laipsnių šilumos.
 
 
London London
Peterborough Peterborough
Birmingham Birmingham
Manchester Manchester
Southampton Southampton
Edinburgh Edinburgh
  

Žymos: Savaitės orai Anglijai,, Savaitės orai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!