Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-01-14

Savaitės orų prognozė: Britaniją dar paspaus šaltukas

  
Savaitės orų prognozė: Britaniją dar paspaus šaltukas

Šią savaitę laukiama gan žiemiškų orų, kai didžiojoje Britanijos dalyje pasirodys daugiau sniego ir laikysis pakankamai žemos temperatūros. Pirmadienį šiaurinėje ir rytinėje Britanijos dalyje pasnigs, o vakaruose ir pietuose – palis. Antradienį žvarbus oras laikysis ir toliau, paspaudus šaltukui, vietomis pasirodys ir saulės. Antroje savaitės pusėje daugiau kritulių pasirodys rytinėje ir pietrytinėje šalies dalyje.

Londone pirmadienį bus apie 6 laipsnius šilumos, vietomis pasirodys pirmosios snaigės ar šlapdriba pereinanti į lietų. Antradienio rytas gali prasidėti minusine temperatūra, o įdienojus oras sušils iki 5 laipsnių šilumos, turėtų būti saulėta. Nuo trečiadienio orai dar labiau atvės, bus apie 0-2 laipsnius šilumos.
Birminghame savaitės pradžioje laikysis šaltas oras, tikėtina šlapdriba, bus apie 5 laipsnius šilumos. Antradienį tikėtinas saulėtas oras, bus apie 2 laipsnius šilumos. Nuo trečiadienio iki penktadienio laukiama šalto, bet sauso oro, ypač pašals naktimis, kai temperatūra nukris iki 3 laipsnių šalčio.
 
Manchesteryje pirmadienį laukiama negausių kritulių, vietomis šlapdribos, bus apie 4 laipsniai šilumos. Antradienį bus saulėta, paspaus šaltukas, dieną sušils iki 2 laipsnių šilumos. Nuo trečiadienio laikysis sausas ir šaltas oras, naktimis šals iki 6-7 laipsnių šalčio, dienomis taip pat išliks minusinė temperatūra - apie 1-3 laipsnius šalčio.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Orai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.