Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-02-25

Savaitės orų prognozė: laukia apniukusi savaitė

  
Savaitės orų prognozė: laukia apniukusi savaitė

Pirmadienis didžiojoje šalies dalyje bus debesuotas, vietomis palynos, sausa ir šviesu bus tik Šiaurės Airijoje ir Škotijoje. Antradienį Pietų ir Rytų Anglijoje laikysis apniukęs oras, tačiau šiaurėje ir vakaruose kaip ir pirmadienį oras bus sausesnis ir giedresnis. Nuo trečiadienio orai šiek tiek sušils, tačiau krituliai nesitrauks.

Londono daugelyje dalių pirmadienį palynos, oras sušils iki 6 laipsnių šilumos. Antradienį bus debesuota ir sausa, pūs šaltas šiaurinis vėjas, tačiau oras sušils iki 7 laipsnių šilumos. Trečiadienį ir ketvirtadienį laikysis panašūs orai, vietomis palis.
Birminghame pirmadienį laikysis šaltokas oras, bus apie 4 laipsnius šilumos, vietomis palis, gali iškristi šlapdribos. Antradienį bus šalta, debesuota ir sausa diena, oras sušils iki 5 laipsnių šilumos. Nuo trečiadienio orai bus sausesni, o ketvirtadienį pro debesuotumą gali pasirodyti saulės, tačiau orai išliks vėsūs.
 
Manchesteryje pirmadienį laukiama debesuoto oro, vietomis palynos, oras sušils iki 6 laipsnių šilumos. Antradienį bus debesuota, laikysiąsis apie 7 laipsnių temperatūra. Nuo trečiadienio ūkanotas oras trauksis, tačiau oras atvės iki 4 laipsnių šilumos
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Orai, Orai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nieko nesuprantu: aš gaunu 600 £, vyras dar 800 £, butelių priduodame už 400 £, ir vis neužtenka pinigų...