Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-08-20

Savaitgalį užgrius tropinės liūtys ir karštis

  
Savaitgalį užgrius tropinės liūtys ir karštis Savaitgalį sinoptikai numato šilumą, permainingus, lietingus orus ir vėją.

Į Didžiąją Britaniją atslenkantis musonas kartu su savimi atsineš ir nepastovius orus. Numatomos gausios liūtys ir stiprios audros, o temperatūra savaitgalį gali šoktelti net iki 30°C, - pranešė express.co.uk.

Meteorologų teigimu, visose Jungtinėje Karalystėje temperatūra nenukris žemiau 20°C. Labiausiai šiltais orais šeštadienį galės džiaugtis pietryčių Anglijos gyventojai. Čia temperatūra svyruos, pasiekdama net iki 27°C karštį.
Tačiau vakarykštės liūtys šalies vakaruose, šiandien keliaujančios link rytų, gali sugadinti savaitgalio nuotaiką. Sekmadienį sinoptikai numato permainingus, lietingus orus ir vėją. Meteorologas Leonas Brownas įspėja pakrančių gyventojus dėl stipraus vėjo, pažadinsiančio neramią jūrą ir dideles bangas.
 
Manoma, kad lietingi orai šalyje vyraus iki mėnesio galo. Lažybų bendrovės „Coral“ atstovė Nicola
McGeady sakė: „Praėjusį mėnesį mes manėme, kad tai bus karščiausia vasara per visą Didžiosios Britanijos istoriją, tačiau šios viltys dingo. Dabar žmonės daro statymus už tai, kad dėl rugpjūčio potvynių šie metai taps drėgniausiais“.
  

Žymos: Orai Anglijoje, Audros, Liūtys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Įsivaizduoji, pareinu namo po darbo ir pamatau savo žmoną lovoje su kažkokiu švedu.

- Na, ir ką tu jam pasakei?

- O ką aš galėjau jam pasakyti?! Aš juk nemoku švediškai...